Ekipa 100Jezior #GRVL 

Dzięki za zgłoszenia - osiągnęliśmy założony limit mamy również już zapełnioną listę rezerwową.
Będziemy informować o dalszych krokach - ewentualnych, nowych,  wolnych  miejscach.


 Lp.Uczestnik  Klub Miasto Wpisowe 
+/-
1.      Szymon Bekier      Bee Bike Szczecin  
 2.  Bartosz Naglewicz  - Jaracz +
3.  Artur Guzewicz    Hotel Krasicki MTB
Olsztyn Team
Olsztyn  +
4.  Maciej Maklakiewicz - Warszawa
5.   Wojciech Słowik Kostrzyca  +
6.  Tomasz Dominiak   KS ZRYW Radziejów    Radziejów  +
7.  Damian Ignaczak   NogaGolina  +
8.  Arkadiusz Koszela   - Ulesie
9.  Robert Piechnicki   Buszkówiec   Buszkówiec  +
 10. Piotr Skweres   Swarzędz  
 11. Łukasz Marek Klub Sportowy
Szosa Żnin
Żnin 
 12.  Edyta Tararuj  Team PKO Bank Polski                            Warszawa               
 13.  Mateusz Bryl-Poznań+
 14.  Arkadiusz Labus  -  Łódź  +
 15.  Rajmund Polak  -  Łódź  +
 16. Tomasz Mazurek    Gravel Stan Umysłu Łódź  
 17.  Michał Bors   Rowerowa Rawa Rawa Mazowiecka   +
 18.  Arkadiusz Wąsik Lubin 
 19.  Maciej Matuszewski Lubin  
 20. Adam Klatecki -Pruszcz 
 21. Rafał Kmieciak -Toruń  +
 22. Tomasz Znajdek Sport4LifeInowrocław 
 23.Kamil Jacoszek   GraveLove PoznańPoznań 
 24. Paweł Zielińskicycling_zielinWROCŁAW  +
 25. Wojciech Pokwicki -Iława 
 26. Patryk Grochal Szosa ŻninBarcin  +
 27. Arkadiusz Szuflicki Warszawa
28.  Mariusz Kopeć  Kraków+
29.    Łukasz Pączek                                               -                              Wrocław                             +     
 30.       Dariusz Kasznia       
  Trzemeszno          +          
 31. Pawel Karlowicz    -   Warszawa +
 32. Piotr Byster Szybka 20tka     Ożarów Mazowiecki   +
 33Tomasz Łuczak  StrusKardii Poznań +
 34. Adam Knapik - Poznań 
 35. ŁUKASZ SĘDKOWSKI SENDEX
 
Księginice
 36. Przemyslaw Grygiel Wiejski Klub Sportowy Lubochnia Lubochnia
 37. Mateusz Wiązek  - Polkowice  +
 38.  Maciej Bukowski  - Inowrocław +
 39. Tomasz Sierocki  Sulejówek  +
40.Mariusz Manorek  Kawaleria Szatana                     Wrocław         +         
41.Mariusz Karbowski Kawaleria Szatana  Wrocław  +
42. Janek Barczyk  Zielona Góra 
 43. Jakub Kleczek -Gniewkowo
 44. Krzysztof Nocuń
 -Lubin 
 45. Marcin Krajewski   Neo-System   Brodnica
 46. Marek Witkowski -Toruń 
47.   Piotr Sliski  -Zielona Góra 
48.   Robert Pilarek   Getinge Team Poznań  +
49.   Michał Subocz Getinge Team  Rokietnica +
50.  Maciej KonczewskiZefka RunnersKobyla Góra 
51.  Tomasz Pacula - Poznań  +
 52. Tomasz KościelniakWrocław +
 53. Michał SzaryWrocław 
 54. Filip RadoszWrocław 
55.  Piotr TonderSkórzewo 
 56.
Szymon Olszewski   Getinge Team Złotniki 
 57.Aleksander Szajerski
-Poznań
 58. Bartosz RogalskiKosieczyn
59. Maciej Przybylak Getinge TeamPoznań 
 60.Robert Witkowski
 AUTOWITAleksandrów Kujawski
61. Krzysztof GołębiewskiGniewkowo  +
 62.Jakub Krysicki  -Warszawa +
 63.Oskar JahnsFogtBikes TeamPoznań  +
 64. Beata Przybysławska
Działyń 
65.  Wojciech Rybarczyk - Osielsko +
 66. Roman Akseńczuk -Konin 
67.  Krzysztof NowakPoznań 
 68. Adam Godlewski
 -Toruń 
 69. Anna Górska Karbowska -Wrocław 
70.Dominik Gołembiewski
13  Brześć Kujawski
71. Robert Millert  -Skórzewo 
72. Michał Kamiński
 13Gdańsk 
 73. Dawid Cegiełka KS BachmatyWarszawa 
74. Michał Woźniak  Blueberry Adventure TeamBlizne Łaszczyńskiego
 75. Robert Prawniczak   -Gniezno 
76. Klaudiusz Hynek -Białogard 
 77. Paweł Hajkowicz Puszczykowo 
78.  Robert Szczęsny CHODŹ NA KOŁOToruń +
79. Łukasz Snuszka
 -Kalisz
 80. Martin Borkowski
 81.Agnieszka Bińkiewicz Rowerowa RawaRawa Mazowiecka 
 82. Bartosz Oleńko -Gniezno+
 83.     Grzegorz Nowaczyk    
 - Biskupice  +
 84.           Piotr Pascha                                      -                                           Bydgoszcz             +        
 85. Waldemar Ignaczak GRVL Spławie  Spławie
 86. Jarosław Pabin - Łochowo
 87.Adam Budziszewski  -Gniezno 
 88.Michał Grzybowski Sosnowiec 
 89. Leszek Krawczyk - Baranowo
90.   Błażej Budziszewski Gniezno +
 91.Mirek Drab  -Poznań  +
 92.Władek Barzdo  -Oleśnica 
 93.Jakub Adamski 13 Lubień Kujawski +
94. Adrian Prus Głogów +
 95.Marcin Paź  Kraków
 96. Wojciech Jaśniewicz   -Swarzędz +
 97.Dawid Korczyński  -Poznań
 98.Daria Wieteska  -Warszawa 
 99.  Łukasz Korczyński  -Gdańsk  +
 100.PAWEŁ CZAPCZYK  -Granowo 
 101.Andrzej Karłowski  - Opalenica
102. Mariusz Ryz Bolesławiec +
 103.Marcin Woziwodzki Rawicz 
 104.  Adam Stryczyński  -Skórzewo 




Stwórz swoją stronę internetową lub sklep internetowy z Mozello.

Szybko, łatwo, bez programowania.

Zgłoś nadużycie Dowiedz się więcej